Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

And now what?

In jos 
AutorMesaj
Kim

Data de inscriere : 29/06/2011

MesajSubiect: And now what?   Mier Iun 29, 2011 2:42 am

Nici nu stia sa joace, era pusa intr-o echipa, dar nici ea nu stia a cui echipa apartine, isi privi uniforma, era rosie, deci cei in rosu erau coechipierii sai. Dragut, mai era doar o mica problema. Cum avea ea sa-si tina echilibrul pe matura? Nu putea face asta, de cate ori exersa cadea jos, in plus, era o inaltime destul de mare.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
David

Data de inscriere : 28/06/2011

MesajSubiect: Re: And now what?   Mier Iun 29, 2011 2:44 am

In ciuda faptului ca inca era cu mana in ghips,David era la cativa metri distanta pe matura.Inspira aer adanc in piept sperand sa nu cada iar.Privi in jos si o observa pe Kim.Veni langa ea schitand un zambet larg.
-Ce faci aici?,o intreba pe un ton destul de calm.
Sus In jos
Kim

MesajSubiect: Re: And now what?   Mier Iun 29, 2011 2:53 am

Tresari putin speriata, apoi rasufla usurata.
-Tu erai..pai.. se opri brusc ducandu-si privirea spre mana baiatului, de la un timp incepuse sa observe foarte usor toate ranile.
-Ce ai patit? Esti bine? E vina mea? Nu ma baga in puscarie, vreau sa mai traiesc.. zise repede pe un ton copilaresc privindu-l.
Sus In jos
David

Data de inscriere : 28/06/2011

MesajSubiect: Re: And now what?   Mier Iun 29, 2011 2:57 am

-Aa...nu!,surase el amuzat de reactia fetei.Am cazut de pe matura la ora de zburat...si acum chiar daca nu am voie sa ma sui pe matura,tot o fac,spuse el senin.
Sus In jos
Kim

MesajSubiect: Re: And now what?   Mier Iun 29, 2011 3:05 am

Rasufla usurata cand afla ca nu e vina sa, desi oricum n-avea de ce sa se inrgijoreze, nu putea fi vina ei, nu era posibil.
- Cee? Esti nebun? Nici gand, nu te urci pe nici o matura, stai cuminte aici. zise in gluma pe un ton patern .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: And now what?   

Sus In jos

And now what?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Hogwarts :: Imprejurimile Hogwarts-ului :: Stadionul de Vajthat-
Mergi direct la: